O nas

Każdy z Nas odczuwa lęk przed położeniem się na szpitalnym oddziale diagnostycznym – to normalne.

Badanie w szpitalu?

Wychodząc naprzeciw pacjentom, którzy podejrzewają, że mogą cierpieć na obturacyjny bezdech senny została stworzona szybka diagnostyka: www.bezdech24.pl

Długotrwałe oczekiwania na diagnostykę szpitalną oraz sam niepokój związany z pobytem w szpitalu spowodował rozwój diagnostyki ambulatoryjnej. Diagnostyka domowa jest najbardziej skuteczną metoda rozpoznawania i leczenia bezdechu. 

Czy w domu?

Chcemy dać naszym pacjentom możliwość skorzystania z najnowocześniejszych usług medycznych bez konieczności wychodzenia z domu i zaproponować leczenie dopasowane do indywidulanych preferencji.

Współpracują z nami najlepsi lekarze, eksperci w dziedzinie diagnostyki i leczenia bezdechu takich specjalizacji jak: pulmonolodzy, laryngolodzy, kardiolodzy, neurolodzy, specjaliści chorób wewnętrznych.

Philips Respironics

Pracujemy na innowacyjnych urządzeniach polisomnograficznych (typ III) Philips Respironics Alice NightOne, zgodne z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc oraz AASM (American Academy of Sleep Medicine)

Ogromna frustracja pacjentów spowodowana permanentnym uczuciem zmęczenia spowodowała, że podjęliśmy decyzji o rozwinięciu szybkiej diagnostyki.

Nasza misja

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie, rozwijanie szeroko pojętych innowacji w medycynie, zwłaszcza w zakresie e-zdrowia.

Do tej pory przebadaliśmy znaczną populację pacjentów i pomogliśmy im odzyskać swoje życie na nowo.

Dziękujemy za powierzone zaufanie i zapraszamy do korzystania z naszych usług.